Ilze Plakane

Zvērināta advokāte
ilze.plakane@amberlaw.lv
T. (+371) 67289101
M. (+371) 26398429


Valodas: latviešu, angļu


Prakses jomas:
Nekustamais īpašums,TiesvedībaAdministratīvās tiesības, Komerctiesības, Regulētās nozares, Darba tiesības

Ilze Plakane ir specializējusies nekustamo īpašumu, tiesvedības un darba tiesību jomā. Sniedzot juridisko palīdzību viņa strādā pie nekustamā īpašuma darījumu plānošanas, līgumu projektu sagatavošanas, būvniecības līgumu sagatavošanas, dzīvojamo māju pārvaldīšanas dokumentu sagatavošanas, konsultē klientus par nozares normatīvo aktu piemērošanu. Ilzei ir ievērojama pieredze darba tiesību jautājumos, tostarp lielu uzņēmumu (rūpnīcu, būvkomersantu, tirdzniecības un citu nozaru uzņēmumu) darba tiesisko dokumentu sagatavošanā, nekonkurēšanas vienošanos izstrādāšanā, kā arī visdažādāko darba tiesību jautājumu risināšanā tiesās. Ilze pārstāv klientus tiesā prasībās par darījumu izpildi, spēkā esamību un zaudējumu piedziņu, strīdos par lietu tiesībām, darba strīdos, kā arī administratīvajās lietās un maksātnespējas procesos.

Pirms pievienošanās AmberLaw komandai Ilzes Plakanes zvērinātas advokātes pieredze ietver nozīmīgu klientu pārstāvēšanu nekustamā īpašuma jomā, tai skaitā apkalpojot un pārstāvot vienu no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem nekustamo īpašumu attīstīšanas, pārvaldīšanas un pārdošanas jomā. Patstāvīgi pētījusi cilvēktiesību jautājumus.

Savā līdzšinējā pieredzē Ilze Plakane ir sniegusi juridisko palīdzību tādiem klientiem kā Benetton, Jeld-Wen, Colgate Palmolive, Atradius, Impel Serviks, Latvijas Tilti, Vestabalt un citiem.

Profesionālā pieredzeNo 2018.gada – zvērināta advokāte, partnere, AmberLaw
No 2014.gada – zvērināta advokāte, AmberLaw
2010-2014- zvērināta advokāte
2004-2009- juriste, SIA “Vestabalt”
Izglītība2006- Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte (Mag.iur.)
Līdzautore grāmatai: Pleps J., Pastars E., Plakane I. Konstitucionālās tiesības. – Rīga, 2004.
Līdzautore grāmatai: Pleps J., Pastars E., Plakane I. Konstitucionālās tiesības. 2.pārstrādātais izdevums. – Rīga, 2014.Dalība organizācijāsLatvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas biedrs
Izvērsts CV