Annija Švemberga-Streikiša

Dr.iur, zvērināta advokāte, vadošā partnere
annija.svemberga@amberlaw.lv
T. (+371) 67289101
M. (+371) 26476978


Valodas: latviešu, angļu, krievu, franču


Prakses jomas:
Nekustamais īpašums,Tiesvedība, Administratīvās tiesības, Restrukturizācija un maksātnespēja, Komerctiesības, Regulētās nozares

Annija Švemberga-Streikiša specializējas nekustamo īpašumu un tiesvedības jomā, kā arī sniedz juridisko palīdzību vispārējo komerctiesību, vides tiesību un transporta jomās. Viņa strādā pie nekustamo īpašumu darījumu strukturēšanas, īpašumu iegādes līgumu, teritoriju plānošanas un būvniecības līgumu gatavošanas, kā arī pārstāv klientus tiesās prasībās par līgumu izpildi, zaudējumu piedziņu, īpašuma prasībās, ar būvniecības procesu saistītās un citās tiesu lietās.

Pirms AmberLaw dibināšanas Annija Švemberga-Streikiša vairāk kā piecus gadus praktizēja vienā no lielākajiem Baltijas valstu birojiem, kā arī bankā, un savas zināšanas papildina akadēmiskajā zinātniskajā un pedagoģiskajā darbā. Savā līdzšinējā pieredzē Annija Švemberga-Streikiša ir sniegusi juridisko palīdzību tādiem starptautiskajiem klientiem kā Benetton, Coca Cola, Lucebit, Inchcape, Jeld-Wen, Saint-Gobain, un citiem, kā arī vadījusi ievērojamus nekustamo īpašumu darījumus Latvijā, tai skaitā viesnīcu “Metropole” un “Lielupe”, vairāku tirdzniecības centru, rūpnīcu un citu nekustamo īpašumu iegādi, attīstību un ikdienas apkalpošanu.

Tiesvedības jomā Annija Švemberga-Streikiša pārstāvējusi klientus nekustamā īpašuma iegādes, būvniecības, sadales un citos strīdos, tostarp vēja parku būvniecības un dažādu atļauju saņemšanas strīdos, kā arī dažādu līgumu izpildes un zaudējumu piedziņas jautājumos.

Atsauksmes

The ‘highly professional’ Annija Svemberga-Streikisa‘ demonstrates an excellent ability to work efficiently under high pressure without losing focus on the target’ (Legal 500, Real Estate, 2013)

Amber Law’s recently formed practice is co-headed by the ‘highly professional, experienced and persevering’ Annija Svemberga-Streikisa and Dace Drice, both previously lawyers at Lawin, and ‘services are of very high quality’ (Legal 500, Dispute Resolution, 2013)

Interviewees commend the negotiation skills of Annija Svemberga-Streikisa, who is able to “get everyone on the same page to talk about reasonable solutions without causing a fight.” She is also in the working group on divided property law for the Ministry of Justice (Chambers Europe, Real Estate, 2013)

Profesionālā pieredzeNo 2011. gada Zvērināta advokāte, partnere, AmberLaw
2005-2011 Zvērināta advokāte, advokāta palīgs, LAWIN Kļaviņš & Slaidiņš2005 Juriste, Baltic International Bank
2002-2005 Juriste, zvērinātu advokātu birojs „Rozenfelds & partneri”IzglītībaLatvijas Universitātes Juridiskā fakultāte (Dr. iur)
Parīzes 10. Nanterres universitātes tiesību fakultāte, Erasmus apmaiņas studiju programma, Parīze, FrancijaLatvijas Mūzikas akadēmija (mākslas bakalaurs)Dalība organizācijāsLatvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas biedrs
Izvērsts CV